Faza | Kolejka | Gospodarze | Wynik | Goście |
|
Runda zasadnicza | 1 | Śląsk Wrocław | 113-59 | Legia Warszawa |
Runda zasadnicza | 2 | Stargard | 62-69 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza | 3 | Śląsk Wrocław | 104-85 | Noteć Inowrocław |
Runda zasadnicza | 4 | Czarni Słupsk | 70-79 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza | 5 | Śląsk Wrocław | 90-70 | Unia Tarnów |
Runda zasadnicza | 6 | Start Lublin | 74-68 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza | 7 | Śląsk Wrocław | 85-75 | Stal Ostrów |
Runda zasadnicza | 8 | Anwil Włocławek | 91-70 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza | 9 | Śląsk Wrocław | 102-75 | Polonia Warszawa |
Runda zasadnicza | 10 | Pruszków | 87-83 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza | 11 | Śląsk Wrocław | 92-95 | Asseco Gdynia |
Runda zasadnicza | 12 | Legia Warszawa | 95-86 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza | 13 | Śląsk Wrocław | 77-70 | Stargard |
Runda zasadnicza | 14 | Noteć Inowrocław | 72-92 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza | 15 | Śląsk Wrocław | 80-74 | Czarni Słupsk |
Runda zasadnicza | 16 | Unia Tarnów | 93-85 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza | 17 | Śląsk Wrocław | 116-70 | Start Lublin |
Runda zasadnicza | 18 | Stal Ostrów | 90-69 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza | 19 | Śląsk Wrocław | 87-69 | Anwil Włocławek |
Runda zasadnicza | 20 | Polonia Warszawa | 81-80 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza | 21 | Śląsk Wrocław | 91-68 | Pruszków |
Runda zasadnicza | 22 | Asseco Gdynia | 90-74 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 23 | Pruszków | 79-75 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 24 | Stal Ostrów | 79-95 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 25 | Śląsk Wrocław | 99-87 | Polonia Warszawa |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 26 | Asseco Gdynia | 82-85 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 27 | Śląsk Wrocław | 104-87 | Anwil Włocławek |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 28 | Śląsk Wrocław | 84-80 | Pruszków |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 29 | Śląsk Wrocław | 102-100 | Stal Ostrów |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 30 | Polonia Warszawa | 86-84 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 31 | Śląsk Wrocław | 71-70 | Asseco Gdynia |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 32 | Anwil Włocławek | 84-73 | Śląsk Wrocław |
Playoff - I runda (1-8) | 1 | Śląsk Wrocław | 97-86 | Pruszków |
Playoff - I runda (1-8) | 2 | Śląsk Wrocław | 100-82 | Pruszków |
Playoff - I runda (1-8) | 3 | Pruszków | 91-88 | Śląsk Wrocław |
Playoff - I runda (1-8) | 4 | Pruszków | 85-92 | Śląsk Wrocław |
Playoff - II runda (1-4) | 1 | Anwil Włocławek | 80-64 | Śląsk Wrocław |
Playoff - II runda (1-4) | 2 | Anwil Włocławek | 81-77 | Śląsk Wrocław |
Playoff - II runda (1-4) | 3 | Śląsk Wrocław | 93-96 | Anwil Włocławek |
Playoff - III runda (3-4) | 1 | Śląsk Wrocław | 97-95 | Polonia Warszawa |
Playoff - III runda (3-4) | 2 | Śląsk Wrocław | 95-86 | Polonia Warszawa |
Playoff - III runda (3-4) | 3 | Polonia Warszawa | 85-98 | Śląsk Wrocław |