Faza | Kolejka | Gospodarze | Wynik | Goście |
|
Runda zasadnicza | 1 | Pogoń Szczecin | 71-90 | Bobry Bytom |
Runda zasadnicza | 2 | Bobry Bytom | 77-85 | Anwil Włocławek |
Runda zasadnicza | 3 | Polonia Warszawa | 80-88 | Bobry Bytom |
Runda zasadnicza | 4 | Bobry Bytom | 103-72 | Aspro Wrocław |
Runda zasadnicza | 5 | Zielona Góra | 64-76 | Bobry Bytom |
Runda zasadnicza | 6 | Stalowa Wola | 101-87 | Bobry Bytom |
Runda zasadnicza | 7 | Bobry Bytom | 97-72 | Hutnik Kraków |
Runda zasadnicza | 8 | Wałbrzych | 73-78 | Bobry Bytom |
Runda zasadnicza | 9 | Bobry Bytom | 93-82 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza | 10 | Jelenia Góra | 81-77 | Bobry Bytom |
Runda zasadnicza | 11 | Bobry Bytom | 95-78 | Lech Poznań |
Runda zasadnicza | 12 | Bobry Bytom | 91-69 | Pogoń Szczecin |
Runda zasadnicza | 13 | Anwil Włocławek | 75-78 | Bobry Bytom |
Runda zasadnicza | 14 | Bobry Bytom | 85-82 | Polonia Warszawa |
Runda zasadnicza | 15 | Aspro Wrocław | 94-77 | Bobry Bytom |
Runda zasadnicza | 16 | Bobry Bytom | 63-84 | Zielona Góra |
Runda zasadnicza | 17 | Bobry Bytom | 90-73 | Stalowa Wola |
Runda zasadnicza | 18 | Hutnik Kraków | 82-81 | Bobry Bytom |
Runda zasadnicza | 19 | Bobry Bytom | 80-57 | Wałbrzych |
Runda zasadnicza | 20 | Śląsk Wrocław | 101-76 | Bobry Bytom |
Runda zasadnicza | 21 | Bobry Bytom | 116-91 | Jelenia Góra |
Runda zasadnicza | 22 | Lech Poznań | 76-81 | Bobry Bytom |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 23 | Bobry Bytom | 107-83 | Stalowa Wola |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 24 | Bobry Bytom | 93-91 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 25 | Polonia Warszawa | 70-71 | Bobry Bytom |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 26 | Bobry Bytom | 102-81 | Zielona Góra |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 27 | Aspro Wrocław | 88-66 | Bobry Bytom |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 28 | Stalowa Wola | 89-96 | Bobry Bytom |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 29 | Śląsk Wrocław | 102-87 | Bobry Bytom |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 30 | Bobry Bytom | 102-83 | Polonia Warszawa |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 31 | Zielona Góra | 71-75 | Bobry Bytom |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 32 | Bobry Bytom | 87-86 | Aspro Wrocław |
Playoff - I runda (1-8) | 1 | Bobry Bytom | 88-84 | Anwil Włocławek |
Playoff - I runda (1-8) | 2 | Bobry Bytom | 93-80 | Anwil Włocławek |
Playoff - I runda (1-8) | 3 | Anwil Włocławek | 109-91 | Bobry Bytom |
Playoff - I runda (1-8) | 4 | Anwil Włocławek | 69-68 | Bobry Bytom |
Playoff - I runda (1-8) | 5 | Bobry Bytom | 83-90 | Anwil Włocławek |
Playoff - II runda (5-8) | 1 | Polonia Warszawa | 103-87 | Bobry Bytom |
Playoff - II runda (5-8) | 2 | Bobry Bytom | 92-103 | Polonia Warszawa |
Playoff - III runda (7-8) | 1 | Stalowa Wola | 86-81 | Bobry Bytom |
Playoff - III runda (7-8) | 2 | Bobry Bytom | 85-88 | Stalowa Wola |