Faza | Kolejka | Gospodarze | Wynik | Goście |
|
Runda zasadnicza | 1 | Śląsk Wrocław | 104-77 | Stalowa Wola |
Runda zasadnicza | 2 | Śląsk Wrocław | 110-75 | Jelenia Góra |
Runda zasadnicza | 3 | Lech Poznań | 92-89 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza | 4 | Pogoń Szczecin | 91-85 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza | 5 | Anwil Włocławek | 89-85 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza | 6 | Śląsk Wrocław | 99-95 | Polonia Warszawa |
Runda zasadnicza | 7 | Aspro Wrocław | 0-2 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza | 8 | Śląsk Wrocław | 95-71 | Zielona Góra |
Runda zasadnicza | 9 | Bobry Bytom | 93-82 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza | 10 | Śląsk Wrocław | 101-72 | Hutnik Kraków |
Runda zasadnicza | 11 | Wałbrzych | 84-88 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza | 12 | Stalowa Wola | 97-98 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza | 13 | Jelenia Góra | 57-92 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza | 14 | Śląsk Wrocław | 75-74 | Lech Poznań |
Runda zasadnicza | 15 | Śląsk Wrocław | 104-82 | Pogoń Szczecin |
Runda zasadnicza | 16 | Śląsk Wrocław | 91-86 | Anwil Włocławek |
Runda zasadnicza | 17 | Polonia Warszawa | 82-85 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza | 18 | Śląsk Wrocław | 74-75 | Aspro Wrocław |
Runda zasadnicza | 19 | Zielona Góra | 79-69 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza | 20 | Śląsk Wrocław | 101-76 | Bobry Bytom |
Runda zasadnicza | 21 | Hutnik Kraków | 83-96 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza | 22 | Śląsk Wrocław | 105-76 | Wałbrzych |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 23 | Śląsk Wrocław | 103-91 | Aspro Wrocław |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 24 | Bobry Bytom | 93-91 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 25 | Śląsk Wrocław | 99-88 | Stalowa Wola |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 26 | Śląsk Wrocław | 103-84 | Polonia Warszawa |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 27 | Zielona Góra | 79-106 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 28 | Aspro Wrocław | 93-95 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 29 | Śląsk Wrocław | 102-87 | Bobry Bytom |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 30 | Stalowa Wola | 87-93 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 31 | Polonia Warszawa | 79-103 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 32 | Śląsk Wrocław | 102-76 | Zielona Góra |
Playoff - I runda (1-8) | 1 | Śląsk Wrocław | 97-86 | Lech Poznań |
Playoff - I runda (1-8) | 2 | Śląsk Wrocław | 85-80 | Lech Poznań |
Playoff - I runda (1-8) | 3 | Lech Poznań | 0-2 | Śląsk Wrocław |
Playoff - II runda (1-4) | 1 | Śląsk Wrocław | 94-76 | Zielona Góra |
Playoff - II runda (1-4) | 2 | Śląsk Wrocław | 86-74 | Zielona Góra |
Playoff - II runda (1-4) | 3 | Zielona Góra | 95-86 | Śląsk Wrocław |
Playoff - II runda (1-4) | 4 | Zielona Góra | 75-86 | Śląsk Wrocław |
Playoff - III runda (finał) | 1 | Śląsk Wrocław | 121-73 | Anwil Włocławek |
Playoff - III runda (finał) | 2 | Śląsk Wrocław | 92-84 | Anwil Włocławek |
Playoff - III runda (finał) | 3 | Anwil Włocławek | 65-101 | Śląsk Wrocław |