Faza | Kolejka | Gospodarze | Wynik | Goście |
|
Runda zasadnicza | 1 | AZS Toruń | 65-53 | Anwil Włocławek |
Runda zasadnicza | 2 | Bobry Bytom | 112-81 | AZS Toruń |
Runda zasadnicza | 3 | AZS Toruń | 83-75 | Sosnowiec |
Runda zasadnicza | 4 | AZS Toruń | 65-74 | Stargard |
Runda zasadnicza | 5 | Asseco Gdynia | 77-63 | AZS Toruń |
Runda zasadnicza | 6 | AZS Toruń | 79-71 | Unia Tarnów |
Runda zasadnicza | 7 | Śląsk Wrocław | 103-76 | AZS Toruń |
Runda zasadnicza | 8 | AZS Toruń | 82-112 | Pruszków |
Runda zasadnicza | 9 | Noteć Inowrocław | 76-80 | AZS Toruń |
Runda zasadnicza | 10 | AZS Toruń | 70-82 | Ruda Śląska |
Runda zasadnicza | 11 | Białystok | 76-81 | AZS Toruń |
Runda zasadnicza | 12 | AZS Toruń | 84-72 | Pogoń Szczecin |
Runda zasadnicza | 14 | Przemyśl | 78-76 | AZS Toruń |
Runda zasadnicza | 15 | Stalowa Wola | 82-76 | AZS Toruń |
Runda zasadnicza | 16 | Anwil Włocławek | 82-78 | AZS Toruń |
Runda zasadnicza | 17 | AZS Toruń | 66-89 | Bobry Bytom |
Runda zasadnicza | 18 | Sosnowiec | 88-75 | AZS Toruń |
Runda zasadnicza | 19 | Stargard | 68-70 | AZS Toruń |
Runda zasadnicza | 20 | AZS Toruń | 90-68 | Asseco Gdynia |
Runda zasadnicza | 21 | Unia Tarnów | 84-73 | AZS Toruń |
Runda zasadnicza | 22 | AZS Toruń | 61-93 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza | 23 | Pruszków | 89-73 | AZS Toruń |
Runda zasadnicza | 24 | AZS Toruń | 74-66 | Noteć Inowrocław |
Runda zasadnicza | 25 | Ruda Śląska | 85-72 | AZS Toruń |
Runda zasadnicza | 26 | AZS Toruń | 86-81 | Białystok |
Runda zasadnicza | 27 | Pogoń Szczecin | 71-72 | AZS Toruń |
Runda zasadnicza | 29 | AZS Toruń | 88-76 | Przemyśl |
Runda zasadnicza | 30 | AZS Toruń | 104-87 | Stalowa Wola |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 31 | Pruszków | 112-87 | AZS Toruń |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 32 | AZS Toruń | 83-77 | Bobry Bytom |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 33 | Śląsk Wrocław | 95-75 | AZS Toruń |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 34 | AZS Toruń | 72-100 | Sosnowiec |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 35 | Ruda Śląska | 100-98 | AZS Toruń |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 36 | AZS Toruń | 69-86 | Anwil Włocławek |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 37 | Stargard | 98-87 | AZS Toruń |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 38 | AZS Toruń | 80-105 | Pruszków |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 39 | Bobry Bytom | 94-79 | AZS Toruń |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 40 | AZS Toruń | 66-79 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 41 | Sosnowiec | 81-59 | AZS Toruń |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 42 | AZS Toruń | 76-95 | Ruda Śląska |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 43 | Anwil Włocławek | 90-75 | AZS Toruń |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 44 | AZS Toruń | 78-82 | Stargard |
Playoff - I runda (1-8) | 1 | Pruszków | 97-74 | AZS Toruń |
Playoff - I runda (1-8) | 2 | Pruszków | 99-68 | AZS Toruń |
Playoff - I runda (1-8) | 3 | AZS Toruń | 74-95 | Pruszków |
Playoff - II runda (5-8) | 1 | Sosnowiec | 70-89 | AZS Toruń |
Playoff - II runda (5-8) | 2 | AZS Toruń | 81-76 | Sosnowiec |
Playoff - III runda (5-6) | 1 | Ruda Śląska | 94-90 | AZS Toruń |
Playoff - III runda (5-6) | 2 | AZS Toruń | 62-61 | Ruda Śląska |